DOLGU TOPUK

FİLTRELE

Kategoriler

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

139 150

Dolgu Topuk Abiye Ayakkabı

Dolgu topuk ayakkabılar, özellikle maksi boy elbiselerin altında kullanılan ve kişinin boyunun olduğundan daha uzun görünmesini sağlayan rahat ayakkabılardır. Dolgu topukların tamamıyla tabanı doldurması sayesinde kişinin ağırlığı ayakkabı üzerinde dengeli bir şekilde dağılır, böylece kişi gün boyunca rahat eder. Dolgu topuk abiye ayakkabı modelleri çoğunlukla gelinliklerin altında kullanılır.

 Birbirinden farklı modeller, gün içerisinde terleyen ve ayakkabısının rahatsızlığından etkilenen kişilerin rahatlaması için hazırlanmıştır. Abiye dolgu topuk ayakkabı modelleri maksi boy abiye elbiselerin de altında sıklıkla kullanılır.

 Dolgu Topuk Ayakkabıların Avantajları

 Ortalama bir insan her gün yaklaşık yirmi bin adım atar. Binlerce kilo baskının darbe kuvveti sadece ayaklar tarafından değil aynı zamanda bacaklar, dizler ve sırt tarafından da korunur. Karo ve beton zeminler gibi sert yüzeylerde yürümek, vücut üzerindeki yükü ağırlaştırır. Abiye dolgu topuk ayakkabı modelleri bacaklara, dizlere ve alt sırtlarda oluşan baskıyı karşı önler. Dolgu taban, ayaklarda rahatlatıcı ve masaj etkisi yaratır ve kullanıcılara ayak, bacak ve bel bölgesinde rahatlama sağlar.

 Dolgu Topuk Ayakkabıların En Sık Kullanıldığı Alanlar

 Dolgu topuk ayakkabılar genellikle elbiselerin altında kullanılır. Topuklu abiye ayakkabı modelleri, özel organizasyonlarda kadınların yerinden kalkmasını engelleyecek ağrılar çekmesini engelleyerek konforlu bir deneyim sunar. Ayakkabılar uzun abiyelerin ve gelinliklerin altında sıklıkla kullanılır. Topuklu abiye ayakkabı modellerinde en çok tercih edilen işlemeli, dantelli ve bağcıklı modellerdir.

 Bağcık, gün içerisinde terleyen ayaklar nedeniyle ayakkabının ayaktan çıkmasını engeller. Ayakkabı üzerinde bulunan işlemeler de dolgu topuk abiye ayakkabı modelinin yarattığı sportif görünüme şıklık katar.

 Dolgu Topuk Abiye Ayakkabılarda Renk Seçimi

 Dolgu topuk abiye ayakkabılar genellikle soft renklerde üretilir. Elbiselerin ve gelinliklerin altından çok fazla görünmeyecekleri için genellikle giysi ile uyumlu tonlarda tercih edilirler. Ayakkabılarda renk ve desenden çok rahatlık ön plandadır. Abiyelerle saatler boyunca ayakta kalmak zorunda olan kadınların en büyük destekçisi olan dolgu topuklar, bilekten bantlı şekilde de tercih edilir. Mevsime göre burun kısmı açık veya kapalı olarak üretilen ayakkabılar son derece konforlu, estetik ve şıktır.

 

Genişlet
Daralt

Sırala

Marjin Vinte Dolgu Abiye Ayakkabı Marjin Vinte Dolgu Abiye Ayakkabı
Detaylı İncele
Yeni
Marjin Vinte Dolgu Abiye Ayakkabı
399,99
399,99
149,99
%62 indirim
Marjin Sepera Dolgu Abiye Ayakkabı Marjin Sepera Dolgu Abiye Ayakkabı
Detaylı İncele
Yeni
Marjin Sepera Dolgu Abiye Ayakkabı
399,99
399,99
149,99
%62 indirim
Marjin Lucek Dolgu Abiye Ayakkabı Marjin Lucek Dolgu Abiye Ayakkabı
Detaylı İncele
Yeni
Marjin Lucek Dolgu Abiye Ayakkabı
399,99
399,99
149,99
%62 indirim
Marjin Vamen Dolgu Abiye Ayakkabı Marjin Vamen Dolgu Abiye Ayakkabı
Detaylı İncele
Yeni
Marjin Vamen Dolgu Abiye Ayakkabı
399,99
399,99
139,99
%65 indirim
Marjin Damia Dolgu Abiye Ayakkabı Marjin Damia Dolgu Abiye Ayakkabı
Detaylı İncele
Yeni
Marjin Damia Dolgu Abiye Ayakkabı
399,99
399,99
139,99
%65 indirim
Marjin Vinal Dolgu Topuklu Abiye Ayakkabı Marjin Vinal Dolgu Topuklu Abiye Ayakkabı
Detaylı İncele
Yeni
Marjin Vinal Dolgu Topuklu Abiye Ayakkabı
374,99
374,99
139,99
%62 indirim
Bizi instagram’da takip edin! @marjincomtr
Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.