Hakkımızda

Yılların birikimiyle tecrübe kokan usta ellerde tutkuyla yapılan bir ayakkabı düşünün. Estetik ve kaliteyi mükemmel işçilikle harmanlayan usta eller. Bu usta ellerden çıkan marjinal tasarımlar ve bu ayrıcalığı yaşamak isteyen marjinal bayanlar;

genç, dinamik ve eğlenceli bir marka olan MARJİN, çoğu markanın cesaret bile edemediği tasarımları hayata geçirerek siz özel müşterilerine sunan özel bir marka. Yurt içinde ve yurt dışında kendine özel ürettiği koleksiyonlarla bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürüyen MARJİN, ilk mağazasını yıllar önce Maltepe'de açarak perakende zinciri olma yolunda ilk adımlarını attı. Aradan geçen zamanda sürekli üzerine ekleyerek kalitesini, üretim kapasitesini ve müşteri portfoyünü arttıran MARJİN, bu süre zarfında bölgesel perakendeciliğinin sınırlarını da genişletmeye başladı. Cevahir AVM'de açtığı mağazasıyla yeni bir konsept anlayışına yönelen ve müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefleyen MARJİN, bir anda bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kalitesiyle dünya markaları ile rekabet edebilecek bir düzeye gelen MARJİN, öncelikli hedefini ''müşteri memnuniyeti" olarak belirledi.
Zengin koleksiyonu ve tasarımlarıyla dünya ayakkabı modasını belirleyen bir firma olan 
MARJİN, yılların birikimiyle sektörün öncüleri arasına girmeyi başardı.

VİZYON

MARJİN olarak vizyonumuz, her zaman beklentilerin çok daha üzerinde ayakkabılar üreterek dünya modasına yön veren, farklı konsept anlayışıyla vizyonu geniş, global bir dünya markası olmak.

MİSYON

Dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürüyen MARJİN'in misyonu, müşterilerine, tedarikçilerine, çalışanlarına ve çevreye kattığı değerleri sürekli arttırarak en iyi alışveriş ve alışveriş sonrası deneyimi yaşatmaktır.

© 2020 Marjin Deri Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

256 BitSSL Encryption
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.